CERTYFIKAT FSC

W 2022 r. otrzymaliśmy Certyfikat FSC, czyli Certyfikat Kontroli Pochodzenia Produktów.

certyfikat fsc drukarnia beyga

Otrzymaliśmy Certyfikat FSC, czyli Certyfikat Kontroli Pochodzenia Produktów, dzięki któremu mogą mieć Państwo pewność co do wykorzystywanych przez nas materiałów.

Używane przez nas produkty drewniane i elementy produktów pochodzenia drzewnego są pozyskiwane jedynie z dobrze zarządzanych lasów, kontrolowanych źródeł i/lub materiałów z recyklingu. Gwarancję ekologicznego podejścia do świadczonych przez nas usług zapewnia nam kontrola pochodzenia produktu (Chain of Custody – CoC). Jest ona procesem, który weryfikuje materiał podczas całej jego drogi – od lasu do wypuszczenia produktu na rynek. Sprawdza, czy został on oddzielony od materiału niekontrolowanego oraz czy pochodzi on jedynie z ekologicznych źródeł. 

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

60% energii pozyskujemy przez panele słoneczne

CERTYFIKAT FSC

produkty z materiałów jedynie z dobrze zarządzanych lasów, kontrolowanych źródeł i/lub materiałów z recyklingu

POMPY CIEPŁA

80% mniejszy wpływ na środowisko w porównaniu do tradycyjnych metod grzewczych

FOTOWOLTAIKA I POMPY CIEPŁA

Do zasilania naszej drukarni wykorzystujemy w aż 60% energię pozyskiwaną przez panele słoneczne. Wierzymy, że korzystanie z odnawialnych źródeł energii oraz zrównoważone podejście może powstrzymać katastrofę klimatyczną. Dodatkowo wykorzystywane przez nas pompy ciepła mają o 80% mniejszy wpływ na środowisko w porównaniu do tradycyjnych metod grzewczych. Podjęcie kroków ku ekologicznemu funkcjonowaniu jest odpowiedzialnością nas wszystkich.

Nie znalazłeś czego szukasz?

Zapytaj o produkt
pl_PLPolski
Powered by TranslatePress