logo Beyga białe

Drukarnia Beyga jest rodzinną firmą, która istnieje od ponad 25 lat i posiada zespół wykwalifikowanych fachowców z dziedziny poligrafii.

maszyna drukarska ikonka

DRUK OFFSETOWY

Główną gałęzią produkcji, poza tym wykonujemy również usługi: konfekcjonowania, personalizacji, klejenia, lakierowania UV, złocenia, tłoczenia, sztancowania, foliowania, falcownia, bigownia, oprawy klejonej, spiralnej, zeszytowej i wiele innych.

rozwój ikonka

Rozwój technologiczny

Ciągłe inwestycje w innowacyjne maszyny i urządzenia poligraficzne, a także wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza. Wszystko dla jest pełnego usatysfakcjonowania Klientów, którzy otrzymują najwyżej jakości produkty i usługi.

certyfikat fsc drukarnia beyga

Certyfikat Fsc

Otrzymaliśmy Certyfikat FSC, czyli Certyfikat Kontroli Pochodzenia Produktów, dzięki któremu mogą mieć Państwo pewność co do wykorzystywanych przez nas materiałów.

W ciągu 25 lat działalności, nasza firma zdołała zaistnieć, a także umocnić pozycję na rynku poligraficznym.

2015

Wdrążyliśmy system do zarządzania produkcją i procesami technologicznymi MIS EFI-PACE, który wzbogaciliśmy dodatkowo w moduł kalkulacji, magazynu oraz wysyłki. Dzięki temu Klienci kierujący do nas zapytanie ofertowe otrzymuję szybką kalkulację oraz dogodny termin realizacji.

druk offsetowy

Nie znalazłeś czego szukasz?

Zapytaj o produkt
pl_PLPolski
Powered by TranslatePress